Wiadomości
Sport
Nie przegap
11.03. Koncert patriotyczny w Trapezie
12.03. Targi Edukacji i Pracy w Gostyniu
12-13.03. Rajd Samochodów Terenowych
13.03. Koncert Retrospective w Krobi
13.03. Soul In The Hole vol. 2
13.03. Czar muzyki Chopina w Galerii Sztuki
14.03. Boeing, Boeing! w MOK-u
14.03. Targi Ślubne w Górze
14.03. XXV Rajd Pań Leszno 2010
Nowe Galerie Foto

OGŁOSZENIA PŁATNE - koszt: 10,98 zł z Vat
za 30 dni - czyli 36 groszy za jeden dzień!

W RAZIE PROBLEMÓW PROSIMY O KONTAKT
Start arrow Ogłoszenia
Ogłoszenia
Wyślij swoje ogłoszenie
Kategorie Rodzaj
Drobne
inne (14) kupię (2) poszukuję (3) sprzedam (41) 
Dziecięce
foteliki samoch. (1) sprzedam (35) wózki (10) 
Fachowcy/Usługi
inne (15) oferuje usługi (190) szukam fachowca (2) 
Komputery
części (1) naprawa (1) sprzedam (10) 
Materiały budowlane
inne (8) kupię (2) sprzedam (16) 
Matrymonialne
poznam (5) 
Meble
inne (1) sprzedam (82) 
Motoryzacja
akcesoria (11) części (5) garaże (1) inne (2) kupię (3) motocykle (8) sprzedam (284) wynajmę (4) 
Nauka
korepetycje (16) nauka jazdy (4) 
Nieruchomości
do wynajęcia (33) kupię (10) poszukuję (5) sprzedam (150) wynajmę (11) 
Oddam za darmo
psy (2) 
Odzież
kupię (1) sprzedam (4) suknie ślubne (26) 
Praca
dam pracę (182) szukam pracy (96) 
Rolnicze
grunty (1) inne (6) kupię (1) maszyny rolnicze (8) oddam za darmo (1) sprzedam (19) 
Rowery
sprzedam (2) 
RTV i AGD
sprzedam (22) 
Telefony/Foto
akcesoria (1) sprzedam (8) 
Zgubiono/Znaleziono
klucze (1) zgubiono (1) 
Zwierzęta
koty (2) oddam za darmo (3) psy (25) sprzedam (3) 
Pozycje :: 1 - 30 z 1403 Strona 1 z 47
oferuje usługi : Fachowcy/Usługi
ID: 45491
Usługi remontowo-budowlane
10.03.2010.
układanie płytek, paneli, regipsy,malowanie,tapetowanie oraz pozostałe prace remontowo-budowlane.konkurencyjnie,fachowo i estetycznie.Leszno i okolice.Nawiążę współpracę jako podwykonawca
Telefon: 602 185 942
oferuje usługi : Fachowcy/Usługi
ID: 45490
16marca otwarcie nowego salonu kosmetycznego i solarium!!!!
10.03.2010.
Już 16marca otwarcie nowego salonu kosmetycznego i solarium przy ul.Zamenhofa1.
Konkurencyjne ceny,super promocje!!!
W ofercie m.in:mikrodermabrazja diamentowa, mezoterapia bezigłowa, peeling kawitacyjny, ultradzwięki, zabiegi nawilżająco-odżywcze na twarz,szyję i dekolt, bezbolesne przekłuwanie uszu, stylizacja paznokci i wiele innych.
Solarium Ergoline!Lampy brązujące Diablo!!W DZIEŃ OTWARCIA SOLARIUM GRATIS DLA WSZYSTKICH!Przez pierwszy miesiąc po otwarciu 1min-1zł.
ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisy pod nr tel:510 446 630
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 502 052 296
sprzedam : RTV i AGD
ID: 45489
Xbox 360 Elite.. Dysk 120 gb! Nowy! Okazja! Tanio!
10.03.2010.
Witam.. Mam dzis na sprzedaz uzytkowana przez 5 godzin konsole Xbox 360 Elite.. Konsole dostalem od wujka z USA, ale jestem fanem PlayStation 3, wiec sprzedaje.. Stan idealny.. Konsola jest NTSC, wiec beda dzialaly gry tylko z Ameryki, ale to nie problem, gdyz kazda nowa gra jest Region Free wiec mozna zalatwianie gier nie stanowi zadnego problemu, wystarczy isc do sklepu i poprosic o gre z takim wlasnie kodem regionalnym.. Stan oczywiscie idealny.. W sklad zestawu wchodzi: Konsola Xbox 360 Elite, pad bezprzewodowy, kabel ethernet, 2 x kabel Component (jeden do podlaczenia do starszych telewizorow, a drugi do tych nowszych), sluchawki do rozmow Online, gry Pure i Lego Batman: The Video Game, zasilacz wraz z transformatorem wlasnej roboty, gazetki, instrukcja, karton itp. Konsola uruchomiona tylko w celu "testow".. Cena to 800 zł.. Normalnie w sklepie za taki zestaw musial bys dac okolo 1100 zl.. U mnie masz tak tanio, gdyz zalezy mi na gotowce.. Tel: 721265687, chetnie odpowiem na sms i maile.. Nr GG: 9434914
Telefon: 721265687
dam pracę : Praca
ID: 45487
Kosmetyczka na staż
10.03.2010.
Przyjmę na staż kosmetyczkę z Leszna.Kontakt:502 052 296.
Telefon: 502 052 296
sprzedam : Dziecięce
ID: 45486
BABY DREAMS-MOARKOWA ODZIEŻ ANGIELKSA-TOTALNY SZOK CEN-ROZKI 15,20ZŁ-Kombinezon dziecięcy Wyprzedaż 25zł ZAPRASZAMY
10.03.2010.

Baby Dreams -Markowa Odzież
Angielska!!!
U NAS JUŻ WIOSNA!!!
Leszno,Leszczyńskich 30

Bo każde dziecko jest wyjątkowe!!!
Baby Dreams-dla Zuzi Białej!
Pomagamy Zuzi -Pomóż i Ty!!!
To takie proste!!!
Zapraszamy na zakupy-1zł od
każdej sprzedanej rzeczy
przekazane na leczenie
dziewczynki!!!

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO
SKLEPU INTERNETOWEGO

www.babydreams.mozi.pl

Leszno, Leszczyńskich 30,


Wszyscy klienci biorą udział w losowaniu bonów do Baby
Dreams!!!
SZOK CEN!
NOWE KOLEKCJE ANGIELSKIE


LESZNO,
Bo każde dziecko jest wyjątkowe!!!

Wielka WYPRZEDAŻ KURTEK-45ZŁ
WIELKA WYPRZEDAŻ ROZKI 20ZŁ

www.babydreams.mozi.pl

ZAPRASZAMY LESZNO
LESZCZYŃSKICH 30

Bo każde dziecko jest
wyjątkowe!!!!!!!!

ZAPRASZAMY-Nowa dostawa Towaru-ogrodniczki dla
chłopców,
sukienki jeansowe na
szelkach dla dziewczynek!!!

NOWA ANGIELSKA ODZIEŻ
DZIECIĘCA!!!
EARLY DAYS,GEORGE,JABA,NEXT!!

ZAPRASZAMY!!!!SZOK CEN!!!!!
7 paki
3 paki
2 paki
MOŻESZ MIEĆ WIĘCEJ W CENIE
JEDNEGO!!!!

KĄCIK CHRZEST!!!
Płaszczyki,kombinezony,sukienki,komplety!!!!!

ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!!!!!!
LESZNO,LESZCZYŃSKICH 30 !!!!
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 725565343
sprzedam : Motoryzacja
ID: 45485
Seat Cordoba 1.6 1997r.
10.03.2010.
Mam na sprzedaż Seata Cordobę w wersji coupe(3drzwi). Rok produkcji 1997 poj. silnika 1.6 Pierwszy właściciel w Polsce.
Wyposażenie:
klimatyzacja,
ABS,
el. szyby,
el.lusterka,
wspomaganie kierownicy, dwustrefowa regulacja kierownicy,
światła przeciwmgielne, autoalarm,
centralny zamek,
2x poduszka powietrzna
Cena 7800zł (do negocjacji)
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 721273598
motocykle : Motoryzacja
ID: 45484
zobacz bo warto
10.03.2010.
Sprzedam skuter TGB 101S ORION 11,10,2007 rok stan dobry Ubezpieczony do pazdziernika . Ma bardzo dobre osiągi . Ekonomiczny idealny na dojazd do pracy bądz szkoły przygotowany do sezonu Skuter był kupiony w salonie mało jeżdżony, Kupiony w salonie, Pierwszy właściciel, Zarejestrowany w Polsce
cena 1900zł
Mozliwosc małej negocjacji wszelkie informacje pod nr. tel. 693 817 153
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 693817153
sprzedam : Rolnicze
ID: 45483
SPRZEDAM
10.03.2010.
ŁĄKE 2.35ha okolice Teodozewa
Telefon: 782333245
oferuje usługi : Fachowcy/Usługi
ID: 45482
KAMIENIARSTWO ARTYSTYCZNE
10.03.2010.
KOMINKI RZEŹBY FONTANNY Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 663087585
sprzedam : Motoryzacja
ID: 45481
Peugeot 106
10.03.2010.
Sprzedam Peugeot 106 1.0, rocznik 1996,cena do uzgodnienia tel.693444001
oferuje usługi : Fachowcy/Usługi
ID: 45480
Gabinet Kosmetyczny i Fryzjer: Paznokcie - Mikrodermabrazja - Solarium - Fryzjer - PROMOCJE !!!
10.03.2010.
Wielkie PROMOCJE !!!

Od dnia 9 marca zapraszamy do nowo otwartego Salonu Fryzjerskiego na ul. T. Rejtana 72A.

Konkurencja niech się wstydzi za swoich cen - my nie musimy !!!

Zobacz cennik na naszej stonie.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie lub osobiście.

PROMOCJE - GABINET KOSMETYCZNY – do 31 marca:

paznokcie żelowe – 35 zł

solarium 1 min. – 1 zł

mikrodermabrazja – 49 zł

kwasy na twarz – 49 zł

www.aga-uroda.pl

- nowa strona www -
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: Rejtana 72a tel. 065/526-81-29 + Ostroroga 41 tel. 065/528-19-03
sprzedam : Meble
ID: 45479
Narożnik
10.03.2010.
Sprzedam narożnik w dobrym stanie. Cena 150zł, do małej negocjacji.Lokalizacja Śmigiel. Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 601507203
sprzedam : Motoryzacja
ID: 45478
VW GOLF III
10.03.2010.
sprzedam VW Golf III, 1996r 1,6 Benzyna, 5 drzwi, 2x airbag, przebieg 172tys, ABS.
cena: 6500 do negocjacji
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 693740237
sprzedam : Motoryzacja
ID: 45477
VW Polo
10.03.2010.
Sprzedam VW Polo 1997r. poj.1,9D, el. szyby, 2x airbag, 3 drzwi, przebieg 184tys.
cena: 6500 do negocjacji.
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 693740237
maszyny rolnicze : Rolnicze
ID: 45475
Wózek widlowy
10.03.2010.
Sprzedam wózek widłowy stan bardzo dobry udzwig 1400kg Kola pompane wspomaganie wysoki maszt kabina zero wyciekow maszt bez luzów cena 5500 do negocjacji
Telefon: 723911009
korepetycje : Nauka
ID: 45474
korepetycje
10.03.2010.
Udzielam korepetycji
z matematyki, fizyki,
statystyki, rachunkowości
i innych przedmiotów ekonomicznych
oraz z j. angielskiego.
Pomogę lub napiszę wypracowanie z j. polskiego oraz projekty i prace zaliczeniowe.
Leszno
Telefon: 693550653
oferuje usługi : Fachowcy/Usługi
ID: 45473
masaże
10.03.2010.
Masaż w Twoim domu na profesjonalnym stole.Masaż klasyczny, leczniczy, masaż kręgosłupa, masaż stóp i wiele innych!!!
zobacz na www.masaze-tomek.pl
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 668 10 78 53
sprzedam : Dziecięce
ID: 45472
wózek spacerówka i łózko piętrowe z materacami
10.03.2010.
Witam serdecznie mam na sprzedaz spacerowke, MAGIC-4 bardzo malo uzywana.. spacerowka posiada;
PASY BEZPIECZENSTWA
POKROWIEC NA NOZKI
REGULACJA OPARCIA/ OD SIEDZACEJ DO LEZACEJ/
BARIERKE
BUDKE
kosz na zakupy
Wózek jest na gwarancji,,,bardzo latwy do skladania i zajmuje bardzo malo miejsca...
wózek magic 4 charakteryzuje sie tym ze bardzo lekko sie nim jezdzi ijest jedna z najmodniejszych spacerówek w tym sezonie
goraco polecam.. tanio ...cena tylko 180 zl

SPRZEDAM ROWNIEZ ŁÓŻKO PIĘROWE Z MATERACAMI
-materace sprężynowe
-kolor bordo
-łóżko jest bardzo stabilne
-wymiary dlugość 206 cm a szerokość 96 cm ,wysokość 174cm cena 450 zl










Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 665214465
sprzedam : Nieruchomości
ID: 45471
dom na zatorzu
10.03.2010.
Sprzedam dom na zatorzu położony w spokojnej okolicy(wyjazd na Święciechowę)Dom zbudowany z wysokiej jakości materiałów poroton,dachówka ceramiczna z połyskiem raben, ocieplony styropianem 10 cm, wata mineralna 15cm na poddaszu.Dom wykończony ogrzewanie co: piec miałowy oraz kominek, ogrzewanie podłogowe na parterze, na poddaszu użytkowym grzejniki. Standard wykończenia ściany- tynki strukturalne pomalowane, na parterze w salonie, kuchni i łazience płytki duży format, w małym pokoju panele, na poddaszu użytkowym 4 sypialnie(panele podłogowe, tynki strukturalne) oraz łazienka. Dom z października 2009 nadaje się do zamieszkania od zaraz. Cena 528000. Telefon kontaktowy 695 93 40 71 Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 695934071
sprzedam : Nieruchomości
ID: 45470
Dom na wsi
10.03.2010.
Bardzo ładny dom położony w odległości 20km od Leszna w przepieknej okolicy w otoczeniu stawu i lasu.Jest to dom parterowy, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, altany wejściowej oraz pomieszczeń gospodarczych (piwnicy,kuchni,pralni,dużego garażu).Dom bardzo zadbany,po gruntownym remoncie.W cenę wliczono-meble kuchenne w zabudowie.Serdecznie polecam!
www.nieruchomosci-centrum.com.pl
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 609-859-916
sprzedam : Nieruchomości
ID: 45469
Dom na wsi
10.03.2010.
Bardzo ładny parterowy dom położony w Drobninie(19km od Leszna).Dom składa się z 4 pokoi,łazienki, kuchni.Dom b.zadbany-nowe okna plastikowe,w pokojach-parkiety,w łazience i kuchni-płytki.W cenę domu wliczono:meble w zabudowie kuchennej.Dom jest podpiwniczony, w budynku garaż na 2 samochody.Dom położony blisko szkoły,kościoła.Ogrzewanie kominkowe i gazowe.Dom bardzo ciepły.Serdecznie polecam!
www.centrum-nieruchomosci.com.pl
tel.601-585-252
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 609-859-916
oddam za darmo : Zwierzęta
ID: 45468
Springer Spaniel Angielski
10.03.2010.
Oddam suczkę rasy springer spaniel angielski. Suczka jest rodowodowa, ma 4 lata. Jest łagodna, bardzo lubi dzieci i akceptuje koty. Osobom zainteresowanym chętnie udzielę więcej informacji na temat suczki i rasy springer spaniel angielski. O kontakt proszę tylko osoby odpowiedzialne i kochające zwierzęta. Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 0 - 516 227 883
sprzedam : Motoryzacja
ID: 45467
Fiat 126p
10.03.2010.
Sprzedam Fiat 126p,
rok produkcji 1996
stan dobry
cena do uzgodnienia
Telefon: 693657814
do wynajęcia : Nieruchomości
ID: 45466
Pokoje do wynajęcia
10.03.2010.
Tanio wynajmę pokoje jedno lub dwu osobowe, o bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie nowe ul. Holenderska, Leszno
501470299 lub 500196314
Telefon: 501470299 lub 500196314
sprzedam : Nieruchomości
ID: 45464
59,73 m2 OSTROROGA, atrakcyjne, duża loggia
10.03.2010.
Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59,73 m2, położone na II piętrze w bloku z cegły.
Mieszkanie 3-pokojowe z otwartą kuchnią. Łazienka z wc częściowo w płytkach. Podłogi pokryte są deską barlinecką. Ściany gładzone, malowane. Solidne okna pcv po wymianie z roletami zewnętrznymi. Bardzo atrakcyjne mieszkanie o wyższym standardzie. Wyposażone w nowoczesną kuchnię wraz ze sprzętem AGD w cenie. Pozostaje wyposażenie sypialni.
Duża loggia z wejściem od kuchni oraz dużego pokoju.

Zaletą jest dogodna lokalizacja w okolicach centrum miasta z bliskim dostępem do punktów sklepowych, szkół i przedszkoli.

Polecam mieszkanie.

Czynsz ok. 350 zł

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Kontakt telefoniczny: 0-514-906-914.

CKON PROPERTY
nr licencji: 12788
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 0-514-906-914
sprzedam : Motoryzacja
ID: 45463
BMW E-36_316
10.03.2010.
POJEMNOSC 1.6 BENZ
ROK PRODUKCJI 1993
PRZEBIEG 198 TYSIECY
-ABS
-1 AIRBAG
-IMOBILAIZER
-EL.LUSTERKA
-SZYBERDACH
-RO/CD
-SPORTOWY WYDECH
-ALUMFELGI Z LETNIMI OPONAMI
CENA 6000 / do uzgodnienia
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 667050568
sprzedam : Meble
ID: 45462
Sprzedam meble dziecięce tanio
10.03.2010.
Sprzedam meble dziecięce, używane, 3 segmenty. Stan dobry.
Cena 300 zł.
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 661368826
szukam pracy : Praca
ID: 45461
STUDENTKA ZOCZNA szuka pracy
10.03.2010.
Studiuję zaocznie w WSHiR Poznań. Obecnie jestem na VI semestrze. Moja specjalizacja to ZARZĄDZANIE MAŁĄ I ŚREDNIĄ FIRMĄ. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji , z KLIENTAMI. Umiem pracować zarówno w grupie jaki i indywidualnie. Jestem osobą PUNKTUALNĄ, dokładną, RZETELNĄ i UCZCIWĄ. Poza tym znam programy z Pakietu Office takie jak: WORD, EXCEL, PUBLISHER. Program CDN Optima oraz programy graficzne typu PHOTOSHOP, CORELDRAW, COREL PHOTOPAINT. Znam obsługę KASY FISKALNEJ, KOMPUTERA i URZĄDZEŃ BIUROWYCH. W związku z kierunkiem studiów szukam pracy w biurze, w bankach, sklepach. Podejmę się pracy stałej, na czas określony bądź też stażu... Przyjmę oferty z GOSTYNIA i okolic oraz Leszna.
Odpowiem na każdą nadesłaną ofertę dodając swoje Portfolio. Proszę o kontakt na e mail:
kassi190@wp.pl
Telefon: kassi190@wp.pl
szukam pracy : Praca
ID: 45460
STUDENTKA ZAOCZNA poszukuje pracy
10.03.2010.
Studiuję zaocznie w WSHiR Poznań. Obecnie jestem na VI semestrze. Moja specjalizacja to ZARZĄDZANIE MAŁĄ I ŚREDNIĄ FIRMĄ. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji , z KLIENTAMI. Umiem pracować zarówno w grupie jaki i indywidualnie. Jestem osobą PUNKTUALNĄ, dokładną, RZETELNĄ i UCZCIWĄ. Poza tym znam programy z Pakietu Office takie jak: WORD, EXCEL, PUBLISHER. Program CDN Optima oraz programy graficzne typu PHOTOSHOP, CORELDRAW, COREL PHOTOPAINT. Znam obsługę KASY FISKALNEJ, KOMPUTERA i URZĄDZEŃ BIUROWYCH. W związku z kierunkiem studiów szukam pracy w biurze, w bankach, sklepach. Podejmę się pracy stałej, na czas określony bądź też stażu... Przyjmę oferty z GOSTYNIA i okolic oraz Leszna.
Odpowiem na każdą nadesłaną ofertę dodając swoje Portfolio.
szukam pracy : Praca
ID: 45459
SZUKAM PRACY
10.03.2010.
MAM 25 LAT JESTEM MŁODĄ ENERGICZNĄ,SUMIENNĄ OSOBĄ MOJA DEWIZA TO PRAWDOMÓWNOŚĆ,PUNKTUALNOŚĆ ,BARDZO LUBIE NOWE WYZWANIA,POSIADAM PRAWO JAZDY B Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 794031490
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Classifieds v 1.4
Copyright by POSLuH d.o.o, Gorsk.net Studio