Wiadomości
Sport
Nie przegap
3-5.09. Królewski Festiwal Muzyki we Wschowie
3-5.09. Dni Krobi
3-5.09. Festiwal Artystycznych Poszukiwań
04.09. Kryterium uliczne w Lesznie
4-5.09. Regaty Żeglarskie w Boszkowie
3-5.09. Mistrzostwa Polski w Powożeniu
04.09. VI Rajd Rowerowy Leszno-Region
07.09. Spektakl "Rondo" w CKiS
10.09. Strachy Na Lachy w Kolejarzu
12.09. IV REAL 64-sto MTB Maraton w Osiecznej
Nowe Galerie Foto

OGŁOSZENIA PŁATNE - koszt: 10,98 zł z Vat
za 30 dni - czyli 36 groszy za jeden dzień!

W RAZIE PROBLEMÓW PROSIMY O KONTAKT
Start arrow Ogłoszenia
Ogłoszenia
> RTV i AGD Wyślij swoje ogłoszenie
sprzedam
ID: 53103
NOWA MIKROFALÓWKA ZELMER !!!!!!
02.09.2010.
Mam da sprzedania nową mikrofale,ZELMERA 29z015.800w-moc mikrofali,1000w-GRILA. CENA 200 do małej negocjacji
KOŚCIAN
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 663-552-981
sprzedam
ID: 53040
Telewizor projekcyjny THOMSON
01.09.2010.
Telewizor 42cale w stanie dobrym z pilotem,cena600zł do negocjacji Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 796729407
sprzedam
ID: 53014
Używane szafy chłodnicze
31.08.2010.
Sprzedam używane szafy chłodnicze,chłodnię,zamrażarki Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 601 71 90 16
sprzedam
ID: 52861
Przenośny odtwarzacz DVD WYPRZEDAZ
28.08.2010.
Przenośny odtwarzacz DVD z 7-calowym wyświetlaczem LCD + bateria
Odczyt: DVD, MPEG4, SVCD, VCD i MP3
FIRMY ELTA 8929
CZARNY I SREBRNY

Cena sklepowa to ponad 380zł u nas tylko 168zł!!!


PARAMETRY:

7-calowy wyświetlacz odpowiada 17,64 cm (wyświetlacz o przekątnej)

Wbudowana bateria litowo-polimerowych czas pracy 2 godziny

Kompatybilny z następującymi formatami:
MPEG1: VCD • MPEG2: DVD, SVCD
MPEG4: pliki wideo w formacie AVI (*. avi)

Audio: Audio CD i MP3 • Zdjęcia: JPEG Picture CD

Media: CD-R/RW, DVD + R / RW, DVD-R/RW

Wybor regionu

Dual Layer DVD + R kompatybilne

Lampka kontrolna LED

10-bit video DAC z 27 MHz procesor

Format TV Typ: 4:3 i 16:9

Kontrola rodzicielska (hasło)

Wbudowane głośniki stereo

Wbudowana funkcja "anti-shock

Wyjście AV do podłączenia do urządzenia TV

Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania

Akcesoria: DVD,zasilacz, ładowarka samochodowa, pilot,słuchawki

Zapraszamy do naszej hurtowni w Lesznie
ul.Kiepury 45 TEREN SZPITALA
wjazd od Sygietynskiego przez portiernie.
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 667107609
sprzedam
ID: 52860
CD MP3 USB SD WIEZA NA SCIANE WYPRZEDAZ
28.08.2010.
MUZYCZNE CENTRUM Z CD MP3 USB SD KART
NADAJE SIE DO MONTAŻU NA ŚCIANIE
FIRMY SCHAUB LORENZ

Cena sklepowa to ponad 360zł U NAS TYLKO 198zł

PARAMETRY:
Wieża surround w kolorze matowy chrom z czarnym panelem dwuwarstwowym.
Optymalnie dopasowane głośniki do wieży z satyny w kolorze chrom.
Nadaje się do montażu na ścianie.
Dwukierunkowy system głośników z wyjściem na subwoofer.
Podświetlane przyciski w kolorze niebieskim.
Duży wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem.
Mechaniczne szybkie otwieranie drzwi CD.
Tryb odtwarzania audio CD i MP3.
Programowanie Vertikal-CD/MP3-Player.
Obsługiwane typy płyt: CD-Audio, CD-R/RW, MP3-CD.
Wyświetlanie ID3 wskazuje tytuł, wykonawca, album i inne informacje.
Port USB i gniazdo kart SD do odtwarzania MP3 z kart pamięci i portu USB
do odtwarzania plików MP3 z pamięci USB lub przenośnych odtwarzaczy MP3.
Cyfrowy zegar kwarcowy z Timer-/Alarmfunkcja.
Syntezator tuner PLL z pamięcią 40 stacji
Elektronicznie sterowana regulacja głośności
Elektronicznie sterowany
2 pasma (FM / AM).
100 Watt mocy wyjściowej.
Zaprogramowany korektor dźwięku z różnych scenariuszy.
Potężny wzmacniacz audio z wzmocnionym basem.

Zapraszamy do naszej hurtowni w Lesznie
ul.Kiepury 45 TEREN SZPITALA
wjazd od Sygietynskiego przez portiernie.
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 667107609
sprzedam
ID: 52859
WIEZA NA SCIANE CD MP3 USB SD WYPRZEDAZ
28.08.2010.
AEG Music Center MC4421 to niekonwencjonalne wzornictwo
jak również mały cud funkcji.

Cena sklepowa to ponad 260zł u nas tylko 138,88zł!!!

Parametry:

odbiornik radiowy
odtwarzacz CD-MP3
wejście USB i SD kart
wejście AUX do podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku - takich jak odtwarzacze MP3, walkmany itd..
Szczególnym atutem wieży AEG MC4421 jest alarm (budzik), który włącza się jako radio, CD lub brzęczyk.
Na przedniej ściance wejścia USB i SD na bezpośrednie odtwarzanie plików MP3 odpowiednich odtwarzaczy MP3, kart pamięci itp.
wejście AUX do podłączenia innych źródeł dźwięku - takich jak odtwarzacz CD i MP3

Nadaje się do montażu na ścianie lub może stać.

Zintegrowany zegar z funkcją alarmu (opcjonalnie przez radio, CD lub brzeczyk)
Pionowy odtwarzacz CD
Duży podświetlany na niebiesko wyświetlacz LCD
Odtwarzane formaty: CD, CD-R, CD-RW, MP3
Połączenia: 1 x wejście USB, 1 x wejście SD, 1 x 3,5 mm gniazdo wejściowe AUX, 1 x wyjście słuchawkowe 3,5 mm
Radio AM / FM z ręcznym tunerem i cyfrowym wyświetlaczem częstotliwości
wygodna obsługa za pomocą pilota zdalnego sterowania
Funkcja powtarzania
Funkcja Random
Programowanie funkcji
Antena FM
Zasilanie: 230V, 50Hz

Zapraszamy do naszej hurtowni w Lesznie
ul.Kiepury 45 TEREN SZPITALA
wjazd od Sygietynskiego przez portiernie.
Telefon: 667107609
sprzedam
ID: 52850
Telewizor
28.08.2010.
Sprzedam telewizor Daewoode 27 cali z pilotem w bardzo dobrym stanie za 150 złoty.
Telefon: 691 306 377
sprzedam
ID: 52569
Nawigacja Samochodowa VISION
20.08.2010.
Sprzedam nawigacje samochodową w bardzo dobrym stanie. Kupiłem ją 2miesiące temu. żadko ją używałem. Zawiera Odbiornik TV,Bluetooth, FM transmitter, gry, otwarzacz MP3 i video. Również ostrzega przed fotoradarami i informuje o dozwolonych prędkościach. Zwiara dane dla kierowców pojazdów ciężarowych ( ograniczenia tonażu, wysokości wiaduktów, itp. )
Okazja! za jedyne 640 do małej negocjacji
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 601818167
sprzedam
ID: 52549
PŁYTA GAZOWA I LODÓWKA
19.08.2010.
SPRZEDAM SREBRNĄ PŁYTĘ GAZOWĄ AMICA I MAŁĄ LODÓWKĘ MASTERCOOK W ATRAKCYJNEJ CENIE ;
PŁYTA AMICA 250 ZŁ
LODÓWKA 250 ZŁ
Telefon: 510 282 096
sprzedam
ID: 52548
Szafa chłodnicza i zamrażarka
19.08.2010.
Witam. Mam do sprzedania używane szafy chłodnicze i zamrażarkę do lodów, mrożonek, oraz maszyne do pakowania minipack galileo.
Tel. 781-258-590
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 781-258-590
sprzedam
ID: 52545
TELEWIZOR GRUNDIG 29 CALI I INNE
19.08.2010.
SPRZEDAM TELEWIZOR GRUNDIG 29 CALI Z PILOTEM W BARDZO DOBRYM STANIE CENA 190 zł.

TELEWIZOR SEG 21 CALI Z PILOTEM W BARDZO DOBRYM STANIE CENA 130 zł.

ORAZ TELEWIZOR 14 CALI MARKI TELEFUNKEN Z PILOTEM W BARDZO DOBRYM STANIE CENA 80 zł.
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 663775397
sprzedam
ID: 52478
Radio PANASONIC CD/MP3 na pilota
18.08.2010.
mam do sprzedania radio samochodowe w bdb stanie firmy panasonic. odtwarza plyty cd/mp3, wma radio jest sterowane pilotem. radio ma funkce podlaczenia zabezpieczenia autka przed kradzieza zainteresowanych prosze o kontakt 782667097 Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 782667097
sprzedam
ID: 52458
Chłodziarko-zamrażarka Amica
17.08.2010.
Witam, mam do sprzedania używaną chłodziarko-zamrażakę Amica, tan bardzo dobry, posiada zwykłe ślady użytkowania
Opis produktu:
Dane techniczne

Pojemność całkowita brutto: 130 l.
Pojemność chłodziarki netto: 110 l.
Pojemność zamrażarki netto: 17 l.
Dzienny pobór energii: 0,62 kWh.
Miesięczny pobór energii: 18,8 kWh.
Roczny pobór energii: 226 kWh.
Masa netto: 36 kg
Wymiary (WxSxG): 850 x 558 x 600 mm
Kolory: Biały

Cechy jakościowe produktu:

Cztery gwiazdki
Klasa klimatyczna N
Klasa energetyczna A
Liczba kompresorów 1
Liczba drzwi zewnętrznych 1
Czynnik chłodniczy R 134 a
Uchwyt zewnętrzny
Urządzenie wyprodukowano wg wymogów CE

Główne funkcje:
Mechaniczny panel sterujący
Automatyczne odszranianie
Temperatura przechowywania -18 C lub niższa, głębokie zamrażanie
Wytrzymałe i funkcjonalne szklane półki
Regulacja wysokości półek
Pochyła półka
Uniwersalne drzwi z możliwością przełożenia.

Uwaga! (ułamana rączka od zarażalnika-co nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu ani otwieraniu), poza tym bezawaryjna!!! Papiery zakupu posiadam.
Lodowka posiada zabezpieczenie przed otwieraniem przez dzieci (łatwe do usunięcia)
Cena 300 zł.
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 696-447-453
sprzedam
ID: 52313
kuchenka gazowa mastercook
13.08.2010.
Sprzedam kuchenkę gazową mastercook w bardzo dobrym stanie. Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 509213596
sprzedam
ID: 52286
Gazówka Amika
13.08.2010.
Sprzedam gazówkę AMIKA szer.50
kolor biały stan dobry zadbana
Telefon: 607957692
sprzedam
ID: 52246
WYPRZEDAZ SPRZETU RTV CENY JUZ OD 18ZŁ
11.08.2010.
WYPRZEDAZ MAGAZYNU!!!
MINI WIEZE AEG Z
DVD,CD,MP3,USB,SD KART,IPOD
CENA OD 98ZŁ

-RADIOBUDZIK,MINI RADIA ELTA CENA OD 18ZŁ

-RADIOODTWARZACZ BOOMBOX ELTA CD,MP3,USB,SD KART CENA OD 58ZŁ

-RADIOODTWARZACZ DVD AEG
DVD,CD,USB,SD,TELEWIZJA DVB-T
CENA 378ZŁ

-ODTWARZACZ DVD ELTA
DVD,VCD,DIVX,MPR,USB,SD KART
CENA OD 68ZŁ

-KINA DOMOWE ELTA AEG
HDMI,DVD,VCD,DIVX,USB,SD KART
CENA OD 198ZŁ

Zapraszamy do naszej hurtowni w Lesznie
ul.Kiepury 45 TEREN SZPITALA
wjazd od Sygietynskiego przez portiernie.
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 667107609
sprzedam
ID: 52184
TUNER THOMSONTS3P
10.08.2010.
cyfra plus thomson ts3p, stan idealny prawie nie używany, stał na półce , w zestawie pilot , kabel zasilający, kabel euro,cena 140 zł. Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 604787309
sprzedam
ID: 52139
MIXELECTRONICS NOWA LOKALIZACJA!
09.08.2010.
Zapraszamy do salonu MIXELECTRONICS, mieszczącego się w nowej lokalizacji:

ul. NIEPODLEGŁOŚCI 73 (na przeciwko SANEPIDu).

Najtańsze AGD/RTV/IT.
Zapraszamy serdecznie wszystkich klientów.
Specjalnie do Waszej dyspozycji bezpośredino przed salonem PARKING.

Kontakt z salonem:
e-mail: LES-384S@mixelectronics.pl
gsm. 602 769 893
tel. 65 520 4361 NASZA OFERTA DO 18-08-2010 WWW.SALONLESZNO.XT.PL ZAPRASZAMY!
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 602 769 893
sprzedam
ID: 52133
Sprzedam Kierownicę do komputera
09.08.2010.
Sprzedam Kierownicę do komputera marki "APOLLO" Stan Bardzo dobry. Cena : 40zł. Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: 721738998
sprzedam
ID: 52102
LODÓWKA
08.08.2010.
Chłodziarko-zamrażarka Polar. wymiary: wysokość: 145cm, szerokość: 60cm, głębokość: 55cm. Pojemność: 235l (chłodziarka: 165l, zamrażarka: 70l). 2 agregaty, 2 drzwi, 9lat, stan bardzo dobry. Lodówka do obejrzenia w Gostyniu. cena 300zł
Telefon: 667114853
sprzedam
ID: 52079
Kuchenka gazowa
07.08.2010.
Mam do sprzedania kuchenke gazową czteropalnikową z zapalarką pizoelektryczną piekarnikiem elektrycznym termoobieg stan bardzo dobry cena 500zł.Drzwi 80 pokojowe 3 szt kompletne z klamkami cena za szt 120
Telefon: 601485462
sprzedam
ID: 52002
Lada chłodnicza
05.08.2010.
Sprzedam lade chłodniczą na nabiał wędlliny długość 1.8-szerokość 96
Telefon: 502584649

Classifieds v 1.4
Copyright by POSLuH d.o.o, Gorsk.net Studio